AGNIESZKA DWOJAK

Jest założycielką DanceCatcher i głównym choreografem w LUMBRES. Specjalistka od tańca jazzowego, jednak zajęcia prowadzi czerpiąc z wielu technik tanecznych, których szkoliła się w swoim życiu, m.in. baletu, tańca towarzyskiego, latino czy sensual dance. Uważa, że dobry tancerz to wszechstronny tancerz. Ma wspaniałe podejście do dzieci, przez co swoją pasją zaraża już tych najmłodszych. Pełna empatii i pogody ducha. Masz jakiś problem? Z chęcią go rozwiąże. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki:
„O mnie”.

ALEKSANDRA MIKUŁA

Swoją taneczną przygodę rozpoczęła już w wieku 4 lat. Od tego momentu rozwija się w stylach tańca klasycznego, jazzowego oraz contemporary pod okiem profesjonalnych trenerów z polski oraz zagranicy. Zwyciężczyni wielu turniejów tanecznych na poziome ogólnopolskim i międzynarodowym w formie układu solowego jaki i w improwizacji. W wolnej chwili trenuje również pole dance czy też bieganie. Na swoich zajęciach stawia na rozwój połączony z widocznym progresem tanecznym oraz przede wszystkim miłą atmosferę.

AGNIESZKA JURAS

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 3 lat. Były to zajęcia taneczno-baletowe, gdzie zdobywała doświadczenia sceniczne. Później była krótka przygoda z tańcem współczesnym. Aktualnie tańczy sportowo taniec towarzyski. Początkowo jako solistka, a od 7 lat z partnerem. Posiada z obu stylów klasę taneczną B. Preferuje zwłaszcza tańce latynoamerykańskie. Jest osobą energiczną, towarzyską zdecydowaną i ambitną. Kocha ruch i nie wyobraża sobie swojego życia bez tańca.

MARYSIA NARAMSKA

Jest tancerką specjalizująca się w tańcach latynoamerykańskich, posiadającą klasę taneczną “B”. Aktywnie bierze udział w zajęciach i szkoli się u topowej klasy tancerzy. Jej sukcesy to 4 miejsce na XLVIII Międzynarodowym Turnieju Tańca im. Mariana Wieczystego w Krakowie 2021 r., 1 miejsce na Mistrzostwach Okręgu Śląskiego w 2019 r., 1 miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Zabrzu w 2018 r. Podium na licznych Turniejach Ogólnopolskich np: 3 miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Czeladzi 2021 r. oraz 1 miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Będzinie 2020 r.

JULIA MUSKIETORZ

Jej przygoda z dancehallem i twerkiem trwa już prawie
4 lata. Te style pokochała i sprawiły, że taniec stał się jej pasją. Pomógł otworzyć się i zdobyć pewność siebie. Julia stale się rozwija, uczęszczając na lekcje do różnych instruktorów i próbuje swoich sił w wielu innych stylach tanecznych. Uwielbia tą pozytywną energię pozyskiwaną na zajęciach i chciałaby przekazywać ją również na swoich. Chcesz ją poczuć? Wpadaj na zajęcia do Julki!

PAULINA WYRWA

Swoją przygodę z Hip Hopem zaczęła 13 lat temu i do dziś rozwija swoją pasję jeżdżąc na zawody i warsztaty po całej Polsce wraz z ekipą Blessa, której jest członkinią. Hip Hop poza sferą taneczną dodaje nam wiele pozytywnej energii, którą na pewno odczujecie na zajęciach u Pauliny.

MARYSIA WASILEWSKA

Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej
w Łodzi, kierunku taniec, specjalności tancerz i choreograf. Jest przepełniona pozytywną energią! Cały czas aktywnie się szkoli u światowej klasy instruktorów i choreografów (Denzel Chisolm, Andye J, Lee Daniel, Yanis Marshall, Mariusz Maniek Kotarski, Sandy i wiele innych). Uwielbia Beyonce i kolor fioletowy! Jest pozytywnie zwariowana
i na zajęciach na pewno nie zabraknie jej energii! Czego możecie się spodziewać? Dobrego vibeu i szybkiego zapamiętywania kroków! Kocha całą kulturę hip-hop
i jest zauroczona światem choreografii.

BOŻENA LODA-FILA

Jogą zajmuje się od kilkunastu lat. Zaczynała jako uczestniczka zajęć, poszukując tam wyciszenia, a po kilku latach zaproponowano jej pracę. Ukończyła kurs instruktorski rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha-jogi oraz studia podyplomowe z zakresu Body Fitnessu i Kosmetologii oraz Edukacji Zdrowotnej. Jest absolwentką katowickiej AWF o specjalizacji gimnastyki korekcyjnej. Ruch w jej życiu jest obecny od zawsze, ale dopiero w jodze znalazła tak wszechstronne i podmiotowe podejście do ciała i całego naszego “ja”. Szkoliła się w Polsce u Jaki Nett, Lois Steinberg, Janusza Szopy. Brała udział w wielu konferencjach naukowych poświęconych różnym aspektom jogi. Wyjazd do Indii przybliżył jej sposób myślenia o życiu i człowieku ze Wschodu. To wszystko wpłynęło na jej aktualne podejście do pracy z człowiekiem poprzez jogę. Oprócz jogi korzysta również z innych form ruchu. Uwielbia jazdę na rolkach, a jeśli aura na nią nie pozwala, korzysta ze spacerów. Pływa dość regularnie, zwraca uwagę na to co je i gdzie spędza czas. Lubi podróże i próbować nowe smaki. Chłonie świat i bacznie go obserwuje.

TOMASZ COPIK

 Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu, oraz Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno-Baletowego w Gliwicach.
Tancerz i aktor teatralny wystąpił m.in. w: “Flying fish” (reż. Ferenc Fehér), “Wujek.81. czarna ballada” (reż. Robert Talarczyk), “Rodzina Addamsów” (reż. Jacek Mikołajczyk), “Garnitur prezydenta” (reż. Julia Mark), “Tryptyk Powstańczy – pamięć ziemi” (reż. Karolina Widera, chor. Henryk Korwiński i Jakub Lewandowski), “Karaluchy” (reż. Jakub Margosiak), “ZEN_IT” (reż. Paulina Prokopiuk), “Czy już wiesz kto zabił?” (reż. Marcin Włosiński, chor. Mariola Włosińska). Aktualnie można go zobaczyć w Teatrze Castello, Living Space Theatre i Artystyczny Galimatias w różnych odsłonach scenicznych – od operetek, aż do teatru tańca. Zawsze chętnie odkrywa i zaskakuje się nowym ruchem i jego relacją z przestrzenią.

KATARZYNA REPETOWSKA & KRZYSZTOF MARCINKIEWICZ

Kasia swoje obcowanie z tańcem zaczęła tuż po tym jak nauczyła się chodzić. Na początku tej przygody był taniec ludowy, który tańczyła przez ponad 15 lat, w międzyczasie pojawiały się także elementy baletu. Z zespołem Pieśni i Tańca Ludowego Żory koncertowała w wielu miastach Polski i Europy. W czasie studiów porzuciła taniec ludowy na rzecz tańców latynoamerykańskich. Na początku była salsa, potem odrobina tango argentyńskiego i zouka, aż w końcu natrafiła na bachate, w której zakochała się doszczętnie.

Krzysztof (Orzech) w zasadzie tańczył tylko na szkolnych imprezach klasowych do czasu, aż spotkał Kasię. W całej tej drodze z salsą, tangiem i zoukiem dzielnie jej towarzyszył, aż do czasu gdy oboje zafascynowała bachata 🙂

MARTYNA REJCZAK

Morvena – tancerka tańca orientalnego oraz fusion belly dance. Wykwalifikowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności: taniec sportowy i specjalizacji: belly dance. Nagradzana w konkursach o ogólnopolskim oraz międzynarodowym zasięgu takich jak m.in. Let’s Dance Festival (Czechy), Liptov Orient Festival (Słowacja), II Eastern European Oriental Championshiop (Polska), Egyptian Fever Festival (Polska). Miłośniczka rozwoju nieustannie doskonaląca swoje umiejętności i wiedzę

PAULINA STĘPNIAK

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2010 roku.
Próbowała takich styli jak Hip-hop, Dancehall, Zumba, Pole Dance/Aerial hoop, Electro Dance, Jumpstyle i Melbourne Shuffle.  
Pochodzi z Łodzi i to tam zaczęła naukę Melbourne Shuffle, razem z grupą “Shaman Shuffle Power”.
Uczestniczyła w wielu “Zlotach” i “Ligach” tanecznych organizowanych w całej Polsce oraz internetowo.
Obecnie mieszka w Gliwicach i od 5 lat regularnie prowadzi zajęcia z Shuffle.

GRZEGORZ DRAGON KONIECZNY

Bboy Dragon, a dokładniej Grzegorz Konieczny. Swoją przygodę z tańcem breakdance rozpoczął w 2008 roku. Pełen entuzjazmu, zarażający pozytywną energia optymista, uwielbiający pracę z dziećmi i młodzieżą. Tancerz czerpiący inspirację z innych stylów tanecznych (np. popping, locking, hip hop house dance, salsa, contemporary, jazz, taniec współczesny). Brał udział w wielu zawodach i warsztatach, zarówno polskich jak i zagranicznych. Szkolił się od takich tancerzy jak : Thesis, Ayumi, Yan, Roxrite, Kid David, ATA, Menno, Reveal, Casper, Lil G, Poe One, Lego, Lil Zoo, Cloud, Wing, Lil G. Na swoich zajęciach kładzie nacisk na technikę wykonywania ruchu, czystość, dynamikę oraz płynność. Kieruje swoich uczniów w stronę wypracowania unikalnego, indywidualnego stylu. Tworzy warunki do jak najlepszego wyrażania ich osobowości, zachęcając do wkładania emocji w taniec.

WIKTORIA GIERAS

Przygodę z tańcem zaczęła już od najmłodszych lat. Zaczęło się od jazzu i współczesnego, ale próbowała swoich sił również w hip hopie, tańcach towarzyskich i gimnastyce. Jest studentką awf-u o profilu tanecznym. Obecnie tańczy high heels oraz pole dance. Nie zamyka się na żaden styl i uwielbia uczęszczać na warsztaty taneczne, jednak na ten moment najbardziej zumba płynie w jej krwi. Na zajęciach zależy jej przede wszystkim na przyjaznej atmosferze pełnej akceptacji i uśmiechu. Stara się oprócz dobrej zabawy i spalonych kalorii podczas tańca przemycić odrobine zdobytej wiedzy.

Znajdź nas

Skontaktuj się z nami!

telefon: +48 737 550 182
e-mail: [email protected]
Zabrze, ul. Damrota 66a

Numer konta bankowego:
98 1050 1298 1000 0097 2034 2766