IMG_20220219_184552

AGNIESZKA DWOJAK

Jest założycielką DanceCatcher i głównym choreografem w LUMBRES. Specjalistka od tańca jazzowego, jednak zajęcia prowadzi czerpiąc z wielu technik tanecznych, których szkoliła się w swoim życiu, m.in. baletu, tańca towarzyskiego, latino czy sensual dance. Uważa, że dobry tancerz to wszechstronny tancerz. Ma wspaniałe podejście do dzieci, przez co swoją pasją zaraża już tych najmłodszych. Pełna empatii i pogody ducha. Masz jakiś problem? Z chęcią go rozwiąże. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki:
„O mnie”.

ALEKSANDRA MIKUŁA

Swoją taneczną przygodę rozpoczęła już w wieku 4 lat. Od tego momentu rozwija się w stylach tańca klasycznego, jazzowego, współczesnego oraz contemporary pod okiem profesjonalnych trenerów z polski oraz zagranicy. Zwyciężczyni wielu turniejów tanecznych na poziome ogólnopolskim i międzynarodowym w formie układu solowego jaki i w improwizacji. W wolnej chwili trenuje również pole dance czy też bieganie. Na swoich zajęciach stawia na rozwój połączony z widocznym progresem tanecznym oraz przede wszystkim miłą atmosferę.

SAMANTA LEWANDOWSKA

Związana z tańcem od 2003 roku. Początkowo jako tancerka tańca nowoczesnego, a w latach 2009-2016 rozwijała swoją profesjonalną karierę sportowego tańca towarzyskiego, zdobywając coraz wyższą klasę taneczną na wielu turniejach w Polsce i za granicą. Obecnie występuje jako tancerka sceniczna, biorąc udział
w pokazach tanecznych. Jest również lektorką języka hiszpańskiego, co od samego początku idzie w parze z jej pasją jaką są tańce latino. Jej mocną stroną jako instruktorki jest cierpliwość, indywidualne podejście
i kreatywność. Swoją pasją do latynoskich rytmów zarazi każdego, kto przyjdzie na zajęcia. Jej specjalizacją są zajęcia dla par, gdzie uczy techniki prowadzenia i pozwala parom odkryć siebie na nowo poprzez taniec. Jest jedną z głównych tancerek zespołu LUMBRES.

HECTOR QUIROZ

Nauczyciel tanga, rytmów latynoskich oraz języka hiszpańskiego. W wieku 13 lat zakochał się w tangu
i bezgranicznie mu się poświęcił. Do Jego największych sukcesów należą m.in. Złoty Medal jako reprezentant Argentyny w kategorii tanga salon na Festiwalu Calama, Chile oraz Złoty Medal w VII edycji Festiwalu Tańców Folklorystycznych Malambo y Tango Nacional Añoranzas de mi Pueblo. Od ponad 12 lat z pasją prowadzi zajęcia taneczne, wcześniej głównie w Argentynie, aktualnie od
5 lat w Polsce. Zajęcia prowadzi po polsku, wciąż dzielnie szlifując nasz trudny język. Mówi też po angielsku
i oczywiście po hiszpańsku. Chcesz połączyć naukę tańca z nauką języka? Zapraszamy na zajęcia do Hectora.

JULIA MUSKIETORZ

Jej przygoda z dancehallem i twerkiem trwa już prawie
4 lata. Te style pokochała i sprawiły, że taniec stał się jej pasją. Pomógł otworzyć się i zdobyć pewność siebie. Julia stale się rozwija, uczęszczając na lekcje do różnych instruktorów i próbuje swoich sił w wielu innych stylach tanecznych. Uwielbia tą pozytywną energię pozyskiwaną na zajęciach i chciałaby przekazywać ją również na swoich. Chcesz ją poczuć? Wpadaj na zajęcia do Julki!

PAULINA WYRWA

Swoją przygodę z Hip Hopem zaczęła 13 lat temu i do dziś rozwija swoją pasję jeżdżąc na zawody i warsztaty po całej Polsce wraz z ekipą Blessa, której jest członkinią. Hip Hop poza sferą taneczną dodaje nam wiele pozytywnej energii, którą na pewno odczujecie na zajęciach u Pauliny.

IMG-20220711-WA0003

MARYSIA WASILEWSKA

Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej
w Łodzi, kierunku taniec, specjalności tancerz i choreograf. Jest przepełniona pozytywną energią! Cały czas aktywnie się szkoli u światowej klasy instruktorów i choreografów (Denzel Chisolm, Andye J, Lee Daniel, Yanis Marshall, Mariusz Maniek Kotarski, Sandy i wiele innych). Uwielbia Beyonce i kolor fioletowy! Jest pozytywnie zwariowana
i na zajęciach na pewno nie zabraknie jej energii! Czego możecie się spodziewać? Dobrego vibeu i szybkiego zapamiętywania kroków! Kocha całą kulturę hip-hop
i jest zauroczona światem choreografii.

BOŻENA LODA-FILA

Jogą zajmuje się od kilkunastu lat. Zaczynała jako uczestniczka zajęć, poszukując tam wyciszenia, a po kilku latach zaproponowano jej pracę. Ukończyła kurs instruktorski rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha-jogi oraz studia podyplomowe z zakresu Body Fitnessu i Kosmetologii oraz Edukacji Zdrowotnej. Jest absolwentką katowickiej AWF o specjalizacji gimnastyki korekcyjnej. Ruch w jej życiu jest obecny od zawsze, ale dopiero w jodze znalazła tak wszechstronne i podmiotowe podejście do ciała i całego naszego “ja”. Szkoliła się w Polsce u Jaki Nett, Lois Steinberg, Janusza Szopy. Brała udział w wielu konferencjach naukowych poświęconych różnym aspektom jogi. Wyjazd do Indii przybliżył jej sposób myślenia o życiu i człowieku ze Wschodu. To wszystko wpłynęło na jej aktualne podejście do pracy z człowiekiem poprzez jogę. Oprócz jogi korzysta również z innych form ruchu. Uwielbia jazdę na rolkach, a jeśli aura na nią nie pozwala, korzysta ze spacerów. Pływa dość regularnie, zwraca uwagę na to co je i gdzie spędza czas. Lubi podróże i próbować nowe smaki. Chłonie świat i bacznie go obserwuje.

GRZEGORZ DRAGON KONIECZNY

Bboy Dragon, a dokładniej Grzegorz Konieczny. Swoją przygodę z tańcem breakdance rozpoczął w 2008 roku. Pełen entuzjazmu, zarażający pozytywną energia optymista, uwielbiający pracę z dziećmi i młodzieżą. Tancerz czerpiący inspirację z innych stylów tanecznych (np. popping, locking, hip hop house dance, salsa, contemporary, jazz, taniec współczesny). Brał udział w wielu zawodach i warsztatach, zarówno polskich jak i zagranicznych. Szkolił się od takich tancerzy jak : Thesis, Ayumi, Yan, Roxrite, Kid David, ATA, Menno, Reveal, Casper, Lil G, Poe One, Lego, Lil Zoo, Cloud, Wing, Lil G. Na swoich zajęciach kładzie nacisk na technikę wykonywania ruchu, czystość, dynamikę oraz płynność. Kieruje swoich uczniów w stronę wypracowania unikalnego, indywidualnego stylu. Tworzy warunki do jak najlepszego wyrażania ich osobowości, zachęcając do wkładania emocji w taniec.

KATARZYNA REPETOWSKA & KRZYSZTOF MARCINKIEWICZ

Kasia swoje obcowanie z tańcem zaczęła tuż po tym jak nauczyła się chodzić. Na początku tej przygody był taniec ludowy, który tańczyła przez ponad 15 lat, w międzyczasie pojawiały się także elementy baletu. Z zespołem Pieśni i Tańca Ludowego Żory koncertowała w wielu miastach Polski i Europy. W czasie studiów porzuciła taniec ludowy na rzecz tańców latynoamerykańskich. Na początku była salsa, potem odrobina tango argentyńskiego i zouka, aż w końcu natrafiła na bachate, w której zakochała się doszczętnie.

Krzysztof (Orzech) w zasadzie tańczył tylko na szkolnych imprezach klasowych do czasu, aż spotkał Kasię. W całej tej drodze z salsą, tangiem i zoukiem dzielnie jej towarzyszył, aż do czasu gdy oboje zafascynowała bachata 🙂

IMG-20220719-WA0006
1659534682823

MARTYNA ZIELONKA

Jest absolwentką Państwowego Policealnego Studium zawodowego wokalno- baletowego w Gliwicach, gdzie otrzymała Dyplom Aktora Scen Muzycznych. Wieloletnia tancerka zespołu Saathi dance and Events, pasjonatka wszelkich form tańca orientalnego. Od 2013 roku brała udział w różnego rodzaju warsztatach, szkoleniach i kursach by lepiej poznać istotę tańca indyjskiego. Nabytą wiedzę i umiejętności miała okazję niejednokrotnie wykorzystywać przy okazji niezliczonych konkursów, pokazów i festiwali. Martynka jest kilkuletnią aktorką i tancerką zaprzyjaźnionej z DanceCatcher formacji Teatralnej Lufcik na Korbkę i Teatru Złego.

PAULINA STĘPNIAK

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2010 roku.
Próbowała takich styli jak Hip-hop, Dancehall, Zumba, Pole Dance/Aerial hoop, Electro Dance, Jumpstyle i Melbourne Shuffle.  
Pochodzi z Łodzi i to tam zaczęła naukę Melbourne Shuffle, razem z grupą “Shaman Shuffle Power”.
Uczestniczyła w wielu “Zlotach” i “Ligach” tanecznych organizowanych w całej Polsce oraz internetowo.
Obecnie mieszka w Gliwicach i od 5 lat regularnie prowadzi zajęcia z Shuffle.

Znajdź nas

Skontaktuj się z nami!

telefon: +48 737 550 182
e-mail: [email protected]
Zabrze, ul. Damrota 66a

Numer konta bankowego:
98 1050 1298 1000 0097 2034 2766